JAKOŚĆ

       Misją firmy jest zadowolenie i spełnianie oczekiwań klienta, co wpływa na nieustanną modyfikację wyrobów, profesjonalizm wykonania i dążenie do najwyższej jakości.

Od początku powstania firmy największy nacisk kładziemy na jakość i bezpieczeństwo wyrobów. Nadzorujemy dokumentację, projektowanie, dostawy, produkcję, pakowanie, zabezpieczanie i wysyłkę. Jesteśmy otwarci na wszelkie nowinki techniczne i technologiczne, modyfikując nasze wyroby dążąc do spełniania oczekiwań potencjalnych nabywców.

Na wyroby, które sprzedawane są w państwach Unii Europejskiej konieczne stało się od 16.06.1998r. nadawanie znaku CE, a od 01.05.2004r również na jachty sprzedawane w kraju.

Oto certyfikaty naszych produktów: ( kliknij, aby powiększyć )Poprzez motywacje pracowników do rzetelnego wykonywania swoich obowiązków naszym celem jest utrzymanie wysokiej jakości wyrobów, eliminowanie reklamacji i minimalizowanie liczby usterek podczas procesu produkcyjnego.

Firma w stałej ofercie posiada dwa modele kabinowych jachtów motorowych Olympia 540 i Olympia 560, Natomiast na ukończeniu trwają prace projektowe nad łodzią otwartopokładową oraz kolejnym modelem łodzi motorowej kabinowej.